סוזוקי סלריו חדשה ליס פור יו מכירת רכב מיד ראשונה
מכירת רכב»מכירת רכבים לפירוק

מכירת רכבים לפירוק

כאן תוכלו למכור את הרכב שלכם לפירוק ולנסות למקסם ממנו את הרווח וכמובן שאם אתם קונים רכבים לפירוק תמצאו את מבוקשכם כאן.

הוא שירת אתכם נאמנה כל כך הרבה זמן, הוא עבר איתכם משברים ושמחות, אירועים חשובים, התחלות חדשות, סיומים והיה בשבילכם לאורך כל הדרך.
כמו כל דבר טוב גם סופו של הרכב שלכם הגיע ואחרי שהבנתם שלא תוכלו למכור אותו או לתת אותו לאף אחד, החלטתם למכור אותו לפירוק. אז איפה מתחילים? אצלנו כאן בקטגורית "רכבים לפירוק" של קטליטי.

מכירת רכב לחלקי חילוף
בטח שאלתם את עצמכם למה אנשים ירצו לקנות את הרכב שלא הצלחתם למכור? ובכן יש שוק שלם וגדול במיוחד של אנשים שקונים רכבים ישנים במטרה להשתמש בחלקי החילוף שלהם. אם הרכב שלכם יצא משימוש תוכלו לפרסם אותו אצלנו כאן ואנחנו בטוחים שיגיעו פניות רבות מאנשים שירצו לקנות אותו לחלקי חילוף. כך תוכלו להרוויח ממנו סכומים נכבדים ביותר (כמובן שזה תלוי במצב חלקי החילוף) ואולי זה יעזור לכם להיפרד מהרכב הישן מהר יותר...

קנייה ומכירה של רכבים שהורדו מהכביש
יש מספר סיבות להורדה של רכבים מהכביש אבל בשורה התחתונה מדובר ברכבים שלא יכולים לנסוע עוד יום אחד נוסף על כבישי ארצנו. אז מה עושים? מוכרים אותם! גם במקרה הזה יש שוק גדול של קוני רכבים שהורדו מהכביש שרוכשים אותם או עבור חלקי החילוף, או עבור הברזל שבהם ששווה כסף רב או בשביל צרכים אחרים. היתרון הגדול הוא שהם יגיעו עד אליכם, יאספו את הרכב וישלמו לכם עליו את הסכום שקבעתם. אם אתם מהצד השני ומחפשים לקנות רכבים שהורדו מהכביש, הגעתם בדיוק למקום הנכון.

קניית רכבים לגריטה
אם יש לכם רכב פרטי או רכב נוסעים ואתם נאלצים להוריד אותו מהכביש (מסיבות כאלו ואחרות, תוכלו לבצע גריטה שתהיה משתלמת גם לכם וגם למי שיבצע זאת עבורכם. עד לא מזמן מי שהביא את הרכב לגריטה קיבל מהמדינה 3000 שקלים אם כי היום התקציבים מוגבלים וזה יותר מסובך. אז מה כן אפשר לעשות? לפרסם פה את הרכב שמיועד לגריטה והקונים יגיעו ישירות אליכם. כך תוכלו להרוויח עליו עוד קצת כסף וגם לדאוג שהוא יפונה על פי חוק. בלוח הרכב שלנו תמצאו קטגוריה שלמה שמיועדת למכירה וקנייה של רכבים לפירוק, גריטה או חלקי חילוף.