סוזוקי סלריו חדשה ליס פור יו מכירת רכב מיד ראשונה
מכירת רכב»סוגי הנעה»רכבים מליסינג

רכבים מליסינג

יד שניה מליסינג - הפתרון האופטימלי לקניית רכב בקילומטראז סביר ואפשרות ירידת ערך נמוכה

מחפשים לרכוש רכב מיד שניה ? לא מתפשרים על שנתון נמוך ? רכבי הליסינג יכולים להיות פתרון מוצלח וכלכלי מאוד לרכבים מהשנתונים האחרונים עם אמינות גבוהה.
מה זה ליסינג?
דמיינו לעצמכם מצב בו אתם בעלים של רכב אבל מלבד לדאוג לאיזה תחנות יהיו מכויילות ברדיו אין לכם שום דאגות בנוגע לטיפול ולתחזוקה שלו…. נשמע מעניין? זהו בדיוק הפתרון אותו מציע הליסינג התפעולי אשר נפוץ אמנם יותר במגזר העסקי אך משנה לשנה מתרחב גם אל השוק הפרטי, אל האדם הממוצע שרוצה "רכב בראש שקט".
חברות הליסינג מחזיקות ציי רכבים משנתונים אחרונים, עד 5 שנים אחורה,ומשכירות אותם ברוב המקרים בהשכרה ארוכת טווח לחברות היי טק גדולות ומכובדות בתמורה לתשלום חודשי. מה זה אומר בפועל? זה אומר שבישראל שוק הליסינג מתבסס בעיקר על חברות השכרת הרכב ה"רגילות" שלהן יש את היכולת ואת האמצעים לקחת על עצמן את כל האחריות בפן של תחזוקת הרכב ומשאירות לעובדי החברה השוכרת את רכביהם בראש שקט.

היתרונות בקניית רכב מליסינג
יש הנמנעים מראש מלרכוש רכבים יד שניה מליסינג בעקבות דעות קדומות או רושם מוטעה שקיים אצלם אומרים שרכב מליסינג הוא רכב ש"טחנו אותו", אומרים שכשתרצה למכור אותו אחר כך לא תצליח לעשות את זה במחיר מחירון אף פעם (כולל הפחתת הערך). אז אומרים….  אם נבוא עם הנכונות הנדרשת ונכנס לפרטי הפרטים נוכל לגלות שלקניית רכבים ישירות מחברות ליסינג יש לא מעט יתרונות - הנה לכם כמה בולטים במיוחד:
תחזוקה - חברות הליסינג מיומנות במיוחד בלהבטיח את אמינותם של ציי הרכב לאורך זמן. זה אומר טיפולים במוסכים הרשמיים לפי הספר בלי עיגולי פינות, טיפול מיידי בכל תקלה שעולה ברכבים ובשלב הכנת הרכב למכירה תיקוני צבע עד השריטה הקטנה ביותר., אפשר לומר שכאשר תואר ה"ליסינג" מצורף למודעת מכירת רכב, הוא מהווה סוג של "תעודת יושר מכנית" בזכות אחזקתם המוצלחת של חברות הליסינג.
אם חברת הליסינג מחזיקה את הדגם כנראה שהוא טוב - בחברות הליסינג משקיעים מחשבה רבה בהתלבטויות בין יצרניות הרכב השונות ובין דגמיהם על מנת להבטיח שהדגם שהם יביאו לצי הרכבים שלהם יהיה המוצלח ביותר.
נהגי רכבי הליסינג - בשונה מרכבי השכרה רכבי הליסינג מגיעים לידי עובד ספציפי בתור הטבה בתנאי עבודה ובדרך כלל לאורך כל תקופת העסקה הרכב נשאר אצל אותו עובד כרכב אישי לכל דבר.

יד שניה מליסינג עם מימון
קניית רכב מיד פרטית יכולה להיות לא פשוטה בכלל, לא כל אחד יכול להרשות לעצמו לגשת לבנק ולהוציא סכום כסף בסדר גודל של רכב מהשנים האחרונות. לכן בהבחינה הכלכלית מאוד נוח לקנות רכב יד שניה ישירות מחברת ליסינג בעלת גב כלכלי יציב. בעסקאות רכב מול החברה אפשר להגיע להסכמים על תשלומים נוחים המתאימים לכל כיס